KALENDÁŘ - Podrobné informace o všech akcích českého i zahraničního trialu.      Kontakt: info@ceskytrial.cz

Aktuality

Kramolín 6.10. - 7.10. 2018

Závěrečný podnik letošního Mezinárodního Mistrovství ČR v Trialu máme úspěšně za sebou. Za slunečného počasí se v Kramolíně u Nepomuka jeli v sobotu jednotlivci, kde se rozhodovalo o absolutním vítězi této sezóny mezi Martinem Matějíčkem a Martinem Křoustkem, a neděle patřila již tradičně družstvům.

Trial Kyselka MMČR 28.7. -29.7.2018 - informace

Poslední červencový víkend se na závodníky těší pořadatelé z Kyselky a to již po třinácté. Opět se budeme snažit připravit kvalitní soutěž, abyste si z tohoto prázdninového víkendu odnesli co nejlepší zážitky. Zázemí soutěže je tradičně situováno v kempu Ontario, kde můžete také využít možnost ubytování v chatičkách.

TRIALOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ PRO JUNIORY A MLÁDEŽ TANVALD 14.-15. 7. 2018

Trialové soustředění v tradičním prostředí Tanvaldských soutěží je určeno pro juniory, mládež a také pro nově příchozí jezdce. Po oba dny (sobota- neděle) bude zajištěno jak po stránce kvalitních trenérů, tak po stránce stravy pro zůčastněné. Proto je důležité aby se zájemci přihlásili na e-mail trialsport@seznam.cz nejpozději do středy 11. 7. 2018.

TRIALOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ PRO JUNIORY A MLÁDEŽ - BŘEZOVÁ U SOKOLOVA 16.-17. 6. 2018!!!

Trialové soustředění v tradičním prostředí Březovských soutěží je určeno pro juniory, mládež a také pro nově příchozí jezdce. Po oba dny (sobota- neděle) bude zajištěno jak po stránce kvalitních trenérů, tak po stránce stravy pro zůčastněné.

MMČR Tanvald 12.5.-13.5.2018

Druhý soutěžní víkend Mezinárodního Mistrovství České republiky v Trialu proběhl v uplynulém víkendu v Tanvaldu pod Špičákem. Jezdci pěti zemí Polska, Slovenska, Rakouska, Německa a naši domácí, soutěžili na deseti sekcích, které každý den absolvovali třikrát. Martin Křoustek na motocyklu TRS dominoval po oba dny v nejprestižnější kategorii A.

Stránky

 

 

 

 

 

SVAZ TRIALU

420 602 188 665

info@ceskytrial.cz

 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.